PRZEWIJAJ ABY ODKRYĆ
Royal Meat

Spółka Royal Food Production jest firmą działającą w branży mięsnej od 2004 roku .

Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja kebabów i hamburgerów oraz rozmaitych produktów pieczonych z mięsa drobiowego, które wytwarzamy według unikalnych receptur spełniających wymogi unijne.

Nasze produkty wytwarzamy zamiłowaniem i starannością odwołując się do legendarnej tradycji kuchni bliskowschodniej . Swój niezwykły smak zawdzięczają one zastosowaniu unikalnych starannie dobranych przypraw oraz receptur .

Używane do produkcji mięso zarówno drobiowe jak i wołowe pochodzi z wyselekcjonowanych ubojni oraz z naszego własnego rozbioru.

Od września 2012 roku prowadzimy naszą działalność w wybudowanym zakładzie w Kopytowie nieopodal Warszawy. Powstał tu jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Europie, w którym wytwarzamy wysokiej jakości wyroby w pełnej zgodzie z najbardziej wymagającymi przepisami. 

Bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług to motto, które przyświeca nam od początku powstania firmy, dlatego robimy wszystko, aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy. Nasze zasady pracy opierają się przede wszystkim na bezpieczeństwie i higienie pracy. Wiemy, że żywność to produkt wyjątkowy, dlatego przy produkcji kebabu i innych wyrobów mięsnych dbamy o każdy szczegół, aby w pełni usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

"NASZE PRODUKTY"
"TRADYCJA DZIELENIA"
ZAMÓWIENIA


"SMAKI ORIENTALNEJ KUCHNI"
"PASJA PONAD WSZYSTKO"
"SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI"
DANE TELEADRESOWE

Royal  Meat 
Kopytów 37
05-870 BŁONIE

tel. +48 / 22 46 02 160
fax. +48 / 22 46 02 189
info@royal-meat.eu
NIP PL 534-226-05-05
REGON 015745990

Godziny otwarcia :
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
sobota 8.00 - 13.00 ( osobisty odbiór towarów )